23 Mart 2013

Garanti Bankası Reklam SMS'lerinden Bıktım!

1.5 hafta önce başladı ve günde en az 3-4 tane, özellikle Bonus kartla ilgili şurada şu kadar indirim, şu kadar bonus fırsatı gibi SMS'ler geliyor. Ne oldu da bir anda bu kadar SMS almaya başladım, anlayabilmiş değilim. Hiçbir "onay" kutucuğu işaretlemedim, bu tarz sms almak istediğimi de belirtmedim.

Hesap işletim ücreti ödüyoruz, kredi kartı ücreti ödüyoruz. Bu noktadan sonra ben "paramla hizmet almış oluyorum". Dolayısıyla hizmetin şekline de ben karar veririm. Bu şekilde reklam SMS'leri göndermeye devam ederseniz, gerek kişisel hesaplarımı ve kredi kartlarımı, gerekse de şirketimin hesaplarını kapatıp başka bankaya taşıyacağım.

Can 50 Okunma

Cevaplar

  • Can 25 Mart 2013

    Garanti Bankası tarafından e-posta gönderildi, bir daha kampanyalardan bilgi vermek amacıyla SMS ve e-posta gönderilmeyecek denildi (25 Mart 2013 Saat 11:19 AM - Haklı Müşteri Hattı). Tamamen "müşteriyi oyalama" mesajından öteye geçmeyen bir e-posta. Tarih 25 Mart 2013 saat 15:39, "Bonusa özel ....'da peşin fiyatına 3 veya 6 taksit, üstelik 3 ay erteleme fırsatı da sizleri bekliyor. Baharı ....'da karşılayın" şeklinde SMS aldım. Aferin Garanti Bankası, bu şekilde devam et, bak ben de sizle nasıl dalga geçeceğim göreceksiniz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön