25 Temmuz 2015

Garanti Bankası Ramazan Bonus Yanıltması!

Bonus ramazan 50 TL bonus kampanyasına platinum ve flexi kartımla katıldım, 5 kez 100 TL'den 1000 TL harcama yaptım fakat bankanız flexi kartıma 50 TL yüklemedi. Size yakışmadı diyeceğim de banka olarak bu sizde alışkanlık olmuş.

Kampanya internet sayfası açıklamanız aşağıda, "Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money Bonus ile katılan müşteriler, bonus Flexi, bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 50 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler." Açık ve net şekilde ikinci defa 50 TL kazanabilir diyorsunuz... Müşteri bunu kazanınca da iptal edip bonusu vermiyorsunuz sizleri kınıyorum.

Mehmet 463 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Mehmet Gültekin U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön