09 Haziran 2015

Garanti Bankası Rahatsız Edici Arama!

En az 10 yıldır hiç bir ticari ilişkim bulunmayan Garanti Bankası her gün olur olmaz zamanlarda beni arayarak kredi satmaya çalışıyor. Taciz edip bunaltarak kredi satılabileceğini sanıyorlar sanırım.
Uyanıklar arama üzerinden de iletişim seçeneklerini değiştirme imkanı vermiyor.
Müşteri hizmetleri telefonunu aradığınızda öncelikle hiçbir şekilde istediğiniz noktaya ulaşmanızı sağlamayan bir otomatik cevap menüsü karşılıyor.

30 kez iletişim seçeneklerimi değiştirmek istemiyorum derken buluyorsunuz kendinizi. Sonra nasıl olduysa eski klasik tip sesli menü çıkıyor. Bu sefer de müşteri temsilcisine ulaşabilmek için 5 dk boğuşuyorum. Benden inatla olmayan müşteri numarasını istiyor.

Bülent 193 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Bülent E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön