Harun Reşit Z. Teşekkür Mesajı

Garanti Bankası haklı müşteri hattından arayan müşteri temsilcisi tarafından bilgilendirildim ve hesabıma para puanlar aktarıldı. Teşekkür ederim.

Garanti Bankası Puanlar Yatırılmıyor!

Harun Reşit Z. |

N11.com isimli site ile bonus kartın ortak kampanyası olan "24 Kasım -31 Aralık 2014 tarihleri arasında; tek seferde yapılan, tek ödeme ve taksitli; 500-999,99 TL arası alışverişlerde 55 TL N11 bonus, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 111 TL N11 bonus kampanyası yapılacaktır." Kampanyaya katılmak için cep telefonundan katılım SMS'i gönderdik SMS iletildi raporu geldikten sonra N11.com dan 1000 TL üzeri alışveriş yaptık ve 07.01.2015 tarihinde 111 TL bonus beklentimiz vardı fakat dün müşteri hizmetlerini iki kez aradım bir kez de bugün aradım ve bana dedikleri şey SMS göndermemişsiniz o nedenle bonusunuz aktarılmamış diyorlar. Ödül puanların aktarılmasını bekliyoruz!

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Harun Reşit Z.
  16 Ocak
  15:20

  Garanti Bankası haklı müşteri hattından arayan müşteri temsilcisi tarafından bilgilendirildim ve hesabıma para puanlar aktarıldı. Teşekkür ederim.

 • Harun Reşit Z.
  09 Ocak
  10:35

  Sizden SMS göndermemişsiniz gibi bir cevap duymak istemiyorum. 3 kez SMS gönderdim. Ayrıca bu problemi yaşayan sadece ben değilim benim gibi mağdur insanlar forumlarda problemlerini dile getirmişler. Lütfen puan aktarımını zamanı geçmeden yapınız.

 • 09 Ocak
  10:29

  Müşterimiz Sn. Harun Reşit Z. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş