16 Mayıs 2013

Garanti Bankası Puanım Yüklenmedi!

31 Mart 2013 tarihine kadar 3 ayrı günde her 50 tl sonrasında toplam 25 tl bonus kampanyasına katıldım. Söz verilen zamanda bonus yüklenmedi. Ben de 03.05.2013 tarihinde bankayı arayarak ilgili durumu görüştüm. Telefonda görüştüğüm bayan sistemlerinde başvurumun göründüğünü talep formu oluşturduğunu ilgili birime ileteceğini bildirdi. 3 gün sonra (hafta sonuna geldiği için) aramamı söyledi. Aradım sonuçlanmadığı söylendi. Sonra tekrar aradım tekrar form oluşturuldu,1 iş günü sonra aramam istendi. En son 15 mayıs 2013 tarihinde aradığımda talebimin reddedildiği uygun biçimde kampanyaya başvurmadığım iddia edildi. Başlangıçta sistemlerinde görünen başvurum görünmez oldu.

Kürşat 26 Okunma

Cevaplar

  • Kürşat17 Mayıs 2013

    yaptığınız açıklama tatmin edici değil.sistemde başvurum görünmesine rağmen puanım yüklenmiyor,bu olayı her düğünde bayramda konu bankalara geldikçe açılıp anlatılacaktır

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön