Garanti Bankası Puan Sözüne Sadık Kalmadı!

Kader Aydın A. |

Garanti Bankasını sürekli kullanan bir birey olarak bana yapılan haksizliği anlatmak istedim. internete şubesinden sözüne bonus kampanyasına katıldım daha sonra müşteri hizmetlerini arayarak iptal edilmesini istedim, tam 4 gündür her gün yarın arayın kaydınızı alıyorum diyorlar.

Artık aramaktan vazgeçtim hatta müşteri temsilcisi ile anlaşamayıp ekip liderleri ile görüşmek istedim tabi dediler ve tam 20 dakika beni hatta beklettiler sonuç görüşmedim.Garanti Bankası sana hiç yakıştırmadım.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kader Aydın A.
  05 Nisan
  16:03

  gelen cevap..  http://www.sikayetvar.com ‘dan göndermiş olduğunuz şikayetiniz 34455878 numarası ile Haklı Müşteri Hattı’nda kayıt altına alınmıştır.

  Öncelikle bankamızla yaşamış olduğunuz sorundan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Sozünüze Bonus iptal talebinizi başvurunuzu yaptığınız aynı gün iptal edebilirsiniz. Bankamız aynı gün dışında yapılan sözünüze bonus iptal taleplerine olumlu yanıt verememektedir.

  Konu hakkında detaylı bilgi almak için 444 0 333 numaralı Alo Garanti hattımızla veya 444 0 338 numaralı Haklı Müşteri hattımızla görüşebilirsiniz.


  konu ile alakalı kaç defa müşteri hizmetleri ile görüşme yapmışım bi bakın istersen konudan haberdar olun ona gore dojnuş yapın lutfen ben bu cwp kabul etmıyorum.

 • 01 Nisan
  16:09

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında,

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.

  Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  T.GARANTİ BANKASI A.Ş.