27 Temmuz 2015

Garanti Bankası Puan Kullandırmıyor, Mağdur Ediyor.

Bonus kart Ramazan kampanyası çerçevesinde 50 TL bonus kazandım. Son kullanım tarihinin yarın yani 27 Temmuz olduğu kampanya bonuslarını kullanmak üzere Migros, Shell'de ve Watsons' a gittim ve her üç mağazada puanım olmadığını söyledi.

Bankayı aradığımda puanlarımın göründüğü söylendi ancak sorun çözmeye Yönelik bir işlem yapılmadı. İnternetten de kullanmayı denediğim halde puan yok gözüküyor. Garanti tarafından yaratılan bu sorunun çözümünü de banka bulması gerekirken çözüm bulunmamış ve mağduriyetim devam etmiştir. Nedense provizyona kapatılan kartımdaki bonus puan kullanım süresinin uzatılmasını ve provizyona açılmasını önemle talep ederim.

Özlem 61 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Özlem A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön