25 Ocak 2014

Garanti Bankası Puan Kampanyasından Çıkış Yok!

Bonus kartın aidatı nedeniyle bankanın çağrı merkezini aradım, görevli aidat iadesi yerine 40 tl puan yüklemeyi önerdi, o an için mantıklı geldi ve tamam dedim. (1 yıl açık tutma taahhüdü ile)

Ancak 2 gün sonra kartı çok kullanmadığım için belki 1 yıl açık tutmayıp iptal etme ihtimalim olduğunu düşündüm ve bu puan uygulamasından çıkmak istediğimi söyledim, cevap: "telefonda bir kez onay verdiyseniz bu uygulama iptal edilemez !"

Tüketici olarak her türlü alışverişten, sözleşmeden vazgeçme, cayma hakkımızın olduğu şu zamanda (elbette süresi içinde), Garanti Bankası'nın bu uygulamasından vazgeçmek mümkün değil. Tüketici mahkemesine gitmeden bir de burada şikayetimi dile getiriyorum.

Cem 118 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimiz Cem T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön