Garanti Bankası Post Cihazł

Cuma A. |

15 gün önce garanti postu almak için müracaat ettim, on beş gündür post cihazını alamadım ve belki şubeyi ön sefer aradım tamam ben yetkiliye söylerim deyip geçiştiriyorlar, başka bankalar iki gün içinde veriyor, garanti halen eski devirdeki gibi prosüdürlerle uğraşıyor, bilemedim bence çalışanlarını bir sorgulasın! Kimse bedava para almasın, o sıcak kaloriferin karşısında keyif çatmasın, ben ise müdürüm halen alacaklarımı alamıyorum! Teşekkürler Garanti size güvenmiştim beni mağdur ettiniz!

Etiketler :

Pos Başvuru Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ocak
  13:12

  Müşterimiz Sn. Cuma A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş

 • Cuma A.
  20 Ocak
  11:55

  15 gün önce garanti post u almak için müracaat ettim on beş gündür post cihazını alamadım ve belki şubeyi ön sefer aradım tamam ben yetkiliye söylerim deyip geçiştiriyorlar başka bankalar iki gün içinde veriyor garanti halen eski devirdeki gibi prosüdürlerle uğraşıyor bilemedim bence çalışanlarını bir sorgulasın kimse beleş para almasın o sıcak kaloriferin karşısında keyif çatmasın ben ise müdürüm halen alacaklarımı alamıyorum teşekkürler garanti size güvenmiştim beni mağdur ettiniz mecbur başka post almak için başka bankaya müracaat ettim teşekkürler