18 Aralık 2014

Garanti Bankası Pos Ücreti Kesintisi.

Haziran ayında kapatmış olduğum şirketimin ve dolayısıyla iadesini yaptığım Posa ait banka, hesapta para bulduğu anda 10 ve 11. aya ait Pos ücreti kesintisi yaptı ve 1 haftadır şube beni oyalıyor. Evet haklısınız iadesi yapılacak biz size dönelim diyorlar ancak ne bir dönüş var ne de iade. Sonrasında başka bir müşteri temsilcisi bağlanıyor telefona oda aynısını söylüyor ve her seferinde derdimi baştan anlatıyorum.

Herhalde kestikleri ücrete ya bir kılıf bulma düşüncesi ya da benim vazgeçeceğim düşüncelerim var ki alakasız yaptıkları kesintiyi hala iade etmediler. Ayrıca geçmişten kalan bankaya herhangi bir borcum bulunmamaktadır. Konuyla ilgili şikayetimin dikkate alınmasını istiyorum.

Tuncer 687 Okunma

Cevaplar

  • Tuncer'in Teşekkür Mesajı22 Aralık 2014

    Problem hem merkez hem de şube müdürü tarafından ilgi gösterilerek ivedilikle çözülmüştür.Teşekkür ediyorum ve tekrarının yaşanmaması dileklerimi ietiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Aralık 2014

    Müşterimiz Tuncer K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Tuncer K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön