23 Ocak 2014

Garanti Bankası Pos Kesintisi!

Garanti Bankasından almış olduğum pos cihazını iade etmeme rağmen pos ile ilgili kesilen bütün komisyonları hesabımdan kesmeye devam ettiler. Şubeyi arayıp (her ay arayıp) durumu bildirmeme rağmen 3 ay daha kesinti yapmaya devam ettiler.

Sonunda kesinti yapmayı bıraktılar bu sefer de 3 aydır bunların iadesi için arıyorum ancak hala hesabımdan kesilen ücretler iade edilmedi. Artık şube telefonlarıma da cevap vermiyor. Bu Garanti Bankasında muhatap olacak kimse yok mu acaba?

Gözde 161 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz Gözde Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön