16 Ocak 2016

Garanti Bankası Petrol Ofisi Bonus Kampanyası,Yanlış Bilgi...

Kampanya bonusu 12 Ocak tarihinde yüklenecek demelerine rağmen Bonus yüklenmemiş ve beni akaryakıt istasyonunda komik duruma düşürmüşlerdir. Aradıklarım da ise bir problem olduğunu henüz yüklenmediğini belirtmişlerdir, yazılı ve sözlü olarak talep oluşturmama rağmen aradan geçen zamanda bilgi iletmediler.

Biraz önce yaklaşık 1 saat telefon görüşmemde S*** ve G*** isimli arkadaşlarım hizmet vermekten çok uzak alaycı tavır sergilediler. O kadar hizmet bedeli vermemizin karşılığı bu ise tüm aile kartlarımı kapatmak doğru işlem olacaktır. İlgili mağduriyet hakkında bankaya karşı tüm yaşattıkları için işlem başlatacağım. İlgili kişiler hakkında da işlem başlatılmasını istiyorum.

Ertuğ 416 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. Ertuğ E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön