03 Ocak 2014

Garanti Bankası Personeli Kaba Davranıyor!

Garanti Bankası Fatsa Şubesine kredi kullanmak için başvurdum. Sırada beklerken bir şey dikkatimi çekti. Diğer müşteriler orada sıra beklerken D*** Hanım denen müşteri temsilcisinin tanıdıklarına kıyak geçerek sıra numarası aldırmadan işlemlerini yaptığını gördüm.

Bende kendisine herkesin sıra beklerken neden böyle bir şey yaptığını söyledim. O da bana sanki dövecekmiş gibi bir hışımla bağırarak ve hakaret ederek sıra ile alıyorum bak numaraya bastım işte diyerek bana hakarette bulundu. Bende bu olaydan sonra Garanti Bankası'ndan soğudum ve tüm ticari ilişkilerimi kestim. Garanti Bankası'nı böyle insanlar asla temsil edemez.

Deniz 172 Okunma

Cevaplar

  • Deniz07 Ocak 2014

    şikayetim aynen devam etmektedir ama çözüm yok

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Deniz M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön