24 Temmuz 2014

Garanti Bankası Personeli Güçlük Çıkardı!

2003 yılından beri müşterinizim. Antalya Altınkum Garanti Bankası şubenizden hesabımdan para çekmek için gişede görevli E*** hanıma kimliğimi verdim dekontu imzaladım ama 2003'deki imzam ile aynı olmadığı için parayı vermekte güçlük çıkardı.

Peki sırf imzaya bakacaksanız kimliğimizi yada ekranlarınızdaki fotoğrafımızı niye barındıyorsunuz? Yıllardır para çekiyorum ilk defa böyle ters personelinize rastladım şikayetçiyim, sinirimden hesabımdaki bütün parayı çekip kapattırmayı bile düşündüm.

Umut 2.290 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Müşterimiz Umut D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön