Garanti Bankası Personel Onay Almadan İşlem Yapıyor!

Serdar K. |

Garanti bankasının hem fulya şubesi hem de gayrettepe şubesinde hesaplarım var, fulya şubesinde tek hesabım da var. Tek hesaba olan borcumu kafasına göre kapatmanın peşinde olan Fulya şubeden **diye bir müşteri temsilcisi, iznim ya da talebim olmadan, hesaplarımın arasında virman yapmıştır.

Bununla ilgili olarak şube müdürüyle görüştüğümde *** Hanımla görüşmemi söyledi. Garanti haklı müşteri hattını arayıp 4 defa şikayet ettim, şikayetime hiçbir dönüş yapılmadı. Eşimin firması da fulya şubeyle çalışıyordu ve tüm maaş hesaplarını şube yüzünden ** bankasına taşıdılar. Ben de çalıştığım firmayla aynı şeyi konuşacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Personel Davranışı Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar K.
  01 Haziran
  23:25

  Bu şikayet sırasında söylediğim gibi kredi kartımı, avans hesabımı kapattım. Geçmiş olsun beni ve ailemi kaybettiniz.

 • Serdar K.
  05 Mart
  12:39

  Garanti Bankası 5. şikayet aramamdan sonra geri dönüş yaptı, banka müdürü arayarak bana iyilik yapmaya çalıştıklarını iletti, sanki ben iyilik istemişim gibi... Yani olaydan çıkaracağımız sonuç şudur ki: Garanti Bankası'nın şikayet yönetimi iyi çalışmamaktadır. 2. sonuç: Garanti bankasıyla çalışılsa da Fulya şubesiyle asla...

 • Serdar K.
  27 Şubat
  19:02

  Garanti Bankası'nın bu yazıyla ilgili verdiği tek cevap şubenin bana dönüş yapacağıyla ilgilidir. Anlaşılan bir elemanlarına sözleri geçmiyor ki 5 defa benimle iletişime geçmesini söylemelerine rağmen dinletemiyorlar. Garanti Bankasıyla çalışmaya kesinlikle devam etmeyeceğim. Eşimin kartını iptal ettirdik, benimkini de en kısa zamanda iptal ettireceğim.

 • Serdar K.
  26 Şubat
  15:58

  Bana e-mail ya da başka hiçbir yolla, hiçbir bildirim yapılmamıştır. Garanti bankasından bunu yazan kişi yalan söylemektedir.

 • 26 Şubat
  15:54

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında ,

  Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  T.GARANTi BANKASI A.Ş .

  HAKLI MÜŞTERİ HATTI

  444 0 338