08 Mayıs 2013

Garanti Bankası Personel İlgilenmiyor!

Ne kızlık soyadımı yanlış yazdıkları için banka kart şifremi almadım ve bu yüzden şubeye gittim müşteri temsilcisi yok gişe işlemlerinden yapıyorlar her şeyi buda sizin beklemenize uzun süre beklemenize sebep oluyor işten zar zor izin alıp gidiyorsunuz öncesinde müşteri temsilcisi her seferinde yanlış anne kızlık soyadı yanlış deyip sesli yanıt sitemine aktarıyorlar şubeye gittiğimde ise yapılan işlemlerden dolayı bloke edildiğini öğreniyorum bir kağıt verip bunu yukarıda şu beye verin blokenizi kaldırsın diyorlar şikayet hattında aynı banka genelinde hep şuraya git buraya git bunu yap başından salma durumları var duyduklarımdan kötü bir banka olduğu izlenimim vardı doğruymuş.

Onur 47 Okunma

Cevaplar

  • Onur 13 Ocak 2015

    Ne kadar ürünüz varsa hep sorun hep sorun en eşimin kullandığı kredi kartında sorun yaşadık

  • Onur 13 Mayıs 2013

    www.sikayetvar.com ‘dan göndermiş olduğunuz şikayetiniz 35110108 numarası ile Haklı Müşteri Hattı’nda kayıt altına alınmıştır. Öncelikle bankamızla yaşamış olduğunuz sorundan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Müşterilerimize en kısa sürede hizmet verebilmek için gişe bekleme sürelerimizi ve hizmet performansımızı sürekli ölçümlüyor ve gerekli önlemleri alıyoruz. Şubelerimizde zaman zaman yoğunluklar yaşanabilmektedir. Bu yoğun dönemlerde önceliklendirme yapımız ile tüm müşterilerimize mümkün olan en kısa sürede hizmet verme prensibi doğrultusunda hareket ediyoruz. Bankamızda müşteri güvenliği en önem verdiğimiz konular arasında yer almaktadır.Bu nedenle güvenlik teyidi sırasında müşterilerimizin sistemimizde kayıtlı bilgilerden farklı bilgi vermesi neticesinde güvenilir bir hizmet sunulamayacağından müşterilerimizin kendisine en yakın şubeye giderek bilgilerini güncellemesi gerekmektedir. Alo Garanti Hattı’mızda veya İnternet Şubemizde 3 kez üst üste hatalı bilgi verilmesi veya giriş yapılması durumunda sistem tarafından şifre alma ve işlem yapma yasaklısı konumuna getirilmektesiniz. Bu işlemin müşterilerimizin daha sonra güvenlik nedeni ile karşılaşabileceği mağduriyetleri ortadan kaldırmak için düşünülmüş, müşteriyi koruyucu nitelikte bir uygulamadır. Saygılarımızla, ( Sadece bir mail geldi oda bu Çözüm içerikli mi siz kara verin )

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön