18 Kasım 2014

Garanti Bankası Personel Davranışı Hiç Hoş Değil.

Kayseri organize sanayi şubesi müşteri temsilcileri ve kredi yetkilileri; Burada çalışan iki eleman tamamen alaycı, adamına göre muamele yapan sanki onlardan ceplerindeki parayı istiyormuşum gibi davranan hiçbir şekilde yardımcı olmayan iki insan. Kibirli ve ilgisizler.

Akşama kadar herkesi oyalayıp herkesi memnuniyetsiz gönderiyorlar. Bence direk işten çıkarılmaları gerekir. Paramızla hak ettiğimiz davranış bu olmamalı. Onları görmemek için dua ediyorum. İnşallah firmam bankanızla çalışmaktan vazgeçer. Ayrıca hem kredi vermeyip akşama kadar kredi fırsatları ile ilgilide mesaj göndermesinler.

Alper 320 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Alper Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön