20 Nisan 2013

Garanti Bankası Personel Davranışı!

Bir bankacı olarak Garanti Bankası personelinin müşteriye karşı olan tavırlarından son derece rahatsızım. İki farlı bankada çalıştım hiçbirinde müşteri memnuniyeti bu kadar önemsiz değildi.Babama düzenli kredi ödemelerinden dolayı hem sms olarak hem de posta yoluyla teşekkür yazısı ve tekrar taksitleri hesaplanarak yeni bir kredi çekebileceği bildirimi yapıldıktan sonra şubeden gayet lakayt bir şekilde kredisinin onaylanmadığı söyleniyor buraya kadar normal olabilir. Ama iki gün sonra krediniz hazır diye 2. sms gidince babamın şubeye bilgi almaya gitmesiyle müşteri memnuniyetinden bihaber şube kredi görevlisi o sms genel olarak tüm müşterilere gönderildi sizin krediniz onaylanmadı diyor.

Nükhet 36 Okunma

Cevaplar

  • Nükhet 23 Nisan 2013

    Öncelikle kurumun gönderdiği cavaba teşekkür ederim ama üstünkörü bir açıklama olduğunu da söylemem gerekiyor. Benim şikayetim personelin tavrı kurumun bana yazdığı açıklama kredi onayının koşulları vs.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön