18 Kasım 2015

Garanti Bankası Pcdepo Harcama İtirazı...

21.10.2015 tarihinde Norma Bilgisayara ait olan Pcdepo.com adresinden kredi kartı ile 1951,56 TL'ye Asus x550jx-xx171d Notebook aldım. Ürün sitede hala hazırlanıyor olarak gözüküyor. Konuyla ilgili firmaya hiçbir türlü ulaşamadım. Adresine gittiğimde mağazayı boşaltmışlardı. Ürün bana ulaşmamıştır.

03.11.2015 tarihinde bankadan harcama itirazı dilekçesi yazdım, harcama itirazı formu doldurarak mail yolladım. Müşteri hizmetlerini aradığımda sürekli konuyla ilgili bilgileri olmadıklarını 15 gün içerisinde bana dönüş yapacaklarını bildiriyorlar. 15 gün geçmesine rağmen benimle iletişime geçen olmadı. Konuyla ilgili gerekli işlemlerin hızlı bir şekilde yapılmasını talep ederim.

Fatih 118 Okunma

Cevaplar

  • Fatih25 Kasım 2015

    03.11.2015 tarihinde harcama itirazı yaptım. 15 gün hiçbir işlem yapılmadan beklenip benden evrak istendi. Evrakları gönderdim ve hala beklemedeyim. Sürekli 15 gün bekletip başka bir şeyler isteyim yasal süreci doldurmaya çalışıyorsunuz? Diğer bankalar aynı firmadan mağdur olan müşterilerine ödemelerini yapalı bir hafta oldu bile. Siz neden bu kadar yavaş çalışıyorsunuz. Yasal süreç sadece Garanti Bankası'na özel bir şey değil bildiğim kadarıyla. Bütün bankalar aynı yasal sorumluluklara sahip. Gerekli işlemlerin en hızlı şekilde yapılmasını talep ediyorum. Aksi takdirde Garanti Bankası ile olan bütün işlemlerimi sonlandırıp bir daha çalışmayacağım.

  • Fatih19 Kasım 2015

    03.11.2015 tarihinde harcama itirazı oluşturuyorum 16 gün sonra bana "itiraz dilekçenizin işleme alınabilmesi için işyeritarafından temin edilmediği belirtilen ürünün veya hizmetin detaylı tanımı ile teslimat tarihinin tarafımıza iletilmesigerekmektedir. " şeklinde mail atıyorsunuz. Madem böyle bir Müşteri hizmetlerinizi bu süre zarfında 6-7 kez aramama rağmen evrak isteyeceksiniz beni niye 16 gün beklettiniz? Zamanında isteseydiniz işlemler daha hızlı yürümez miydi? Sipariş bilgisini mail ile gönderdim. Müşteri hizmetlerini arıyorum gönderdiğim evrakla ilgili biz görüntüleyemiyoruz diyor. Şubeye gidiyorum çalışanların harcama itirazı hakkında hiçbir bilgisi yok. Bu nasıl bir bankacılık anlayışı?

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn. Fatih B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön