Garanti Bankası Paramı Vermiyor!

Muzaffer K. |

Arkadaşıma Garanti cepten para yolla dedim, yanlışlıkla Turkcell cüzdanımdan göndermiş, iki taraf da paramı vermiyor. Birbirlerine atıyorlar. Ayrıca Garanti Bankası ATM'ye param sıkıştı ve tam saat vermek zorundasınız diyorlar, gününü veriyorum, gerisi seni ilgilendirir. İnsanları bu kadar mağdur etmelerinin cevabını veremiyorlar. Ben bilme, kim bilecek. İnşallah sesimi buradan o iki firmaya duyurabilirim.

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muzaffer K.
  11 Kasım
  12:28

  sorunu mu yine çözemediniz. garnti bankasını buradan alkışlıyorum, sıkıldım artık müşteri hizmetleri ordan oraya yönlendiriyor. ama kimse çözemiyo işimi.

 • Muzaffer K.
  11 Kasım
  12:23

  sorunumu yine çözemediler. hesabımda ki paramı çekemiyorum. annemim kızlık soyadını tanımlıyorlarmış. bankaya gitmem lazım mış. vaktim yok o kadar yapması gereken bana refarans numarasını verip benim de parayı çekmem.

 • 06 Kasım
  13:09

  Müşterimiz Sn. Muzaffer K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş