05 Eylül 2013

Garanti Bankası Paramı İade Etmiyor!

Garanti Bankası bankamatiğinden kartsız işlemle garanti bankası müşterisi birisine para yatırırken son rakamı yanlış girince farklı bir müşteriye ödeme gitti. 27.03.2013 tarihinde gerçekleşen bu işlemin iptali için müşterinin bankaya gelmesi gerekiyormuş.

Defalarca şubeyle görüştüm.Müşteriye ulaşmakta sorun yaşanmakta.Müşteride geçtiğimiz hafta yani 6 ayda ancak bankaya gelip talimatı verdi.Paraya bloke koydurmuştum.Müşterinin borcu varmış.Talimat verilince sistem benim paramın bir kısmını müşterinin borcuna aktarmış.

Haklı müşteri hattı sistemin düzeltilmesi yerine müşterinin paranın üstünü yatırmasını beklemem için şubeye talimat veriyor. Müşteri 6 ay daha gelmese ne yapacağım. Paramı iade edin.

Timur 105 Okunma

Cevaplar

  • Timur20 Eylül 2013

    6 ay önce kartsız işlemle Garanti Bankası müşterisi hesabına aktarırken yanlışlıkla başka birisinin hesabına aktardım. Aylardır müşteri zor talimat verdi. Müşterinin borcu olunca benim param garantinin borclarına ödendi. Ne güzel sistem. Bu bir yana şikayetimle ilgili defalarca haklı müşteri hattı ile görüştüm. Tek çare müşterinin ödeme yapmasını beklemek lazım. sonra biz size döneceğiz diyorlar. bekle babam bekle. ey Garanti Bankası yöneticileri bu işe bir el atın isterseniz yoksa bu işin çözüleceği yok. Yine müşteri temsilciniz beni arayacak, yine aynı sözleri söyleyecek, yine param ödenmeyecek, ben yine aleyhinizde haklı olarak konuşmaya devam edeceğim. Para benim Garantinin değil.

  • Timur13 Eylül 2013

    3 gün geçti 5 gün geçti aylar oldu ödenmedi... bu hafta yine ödenecekti lafta kaldı ödenmedi....

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Timur Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön