Garanti Bankası Paramı Çekerken Uyarı Vermeden Kesinti Yapılıyor!

Uğur A. |

Maaşımı çekmek için bankamatiğe gittim. 2000 TL'nin üstünde para çektim. Hesabıma baktığımda nakit para çekimi masrafı da yansıtılmıştı. Müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda 2000 TL'nin üzerinde para çekildiğinde kesinti yapılıyormuş.

Neden bir uyarı yapılmadan kesinti yapıyorsun? Diğer bankalar kota koyuyor dediğimde yönetmeliğimiz böyle diyorlar. Tabi siz daha akıllısınız. Benim paramı benden alıyorsunuz.

Etiketler :

ATM İşlem Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur A.
  01 Ocak
  01:13

  Hala aramadılar... Ne kadar ilgili bir banka oldukları buradan belli oluyor. Tavsiyem zorunda değilseniz garanti bankasıyla iş yapmamanızdır. Babamın emekli maaş bankası ama onu da değiştirticeğim inşallah.

 • Uğur A.
  03 Aralık
  10:47

  Size geri dönüş yapılacak diye buraya kopyala yapıştırla standart cevabı yazıyorsunuz. Bizde sizin çok ilgili müşteri sever bir banka olduğunuzu mu düşünüyoruz? Prosedürü işletip süreyi uzatıp olumsuz cevap vermekten başka bir şey yapmıyorsunuz. Ama merak etmeyin biz de ona göre Garanti Bankası reklamı yapıyoruz. Garanti demek hırsız bankaaaaaa... Demek. Çalmadan kazanın helal kazanın.

 • 18 Kasım
  09:53

  Müşterimiz Sn. Uğur A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş