17 Kasım 2015

Garanti Bankası Paramı Bloke Etti!

Garanti Bankası internet şubesi hesabından aylar önce açtırmış olduğum birikimli altın hesabımı 2-3 ay önce yine internet şubesinden kapattım. 1 aylık belirlemiş olduğum altın tutarı kadar Türk Lirasını banka bloke etmiş durumda ve 3 aydır bu şekilde duruyor.

Çağrı merkezini aradığımda durumu şubeye gidip çözmem gerektiği söylendi. Kendi şubeme internet şubesi üzerinden mail gönderdim bu durumla ilgili, ayrıca yakınımda bulunan şubeye gidip yazılı olarak talimatta verdim fakat hala bloke çözülmedi. 150 TL gibi bir miktar için daha ne kadar uğraşmam gerekiyor?

Hasan 737 Okunma

Cevaplar

  • Hasan'ın Teşekkür Mesajı20 Kasım 2015

    Şubelerin 1 haftada çözemediği işlemi, birkaç saat içerisinde çözen Garanti Bankası müşteri hattına teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn. Hasan Emrah G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön