Garanti Bankası Paramatikten Para Yatıramama İşlemi!

Gülsün G. |

03.07.2015 tarihinde İncirli taksi durağı Paramatik kredi kart borcumu ödeme esnasında Paramatik aniden bozulması sebebiyle parama el konulmuş işlemi gerçekleştirememiş bulunmaktayım. Hemen ardından Garanti Bankası müşteri temsilcisi ile görüşüp durumu kendisine izah ettim. 03.07.2015 tarihinde saat 16:45 civarında yetkili arkadaşların Paramatik açıp yardımcı olacaklarını iletti. Durumumun acil olduğunu ve son ödeme tarihinin 03.07.2015 olmasına rağmen; 06.07.2015 tarihinde henüz bir işlem yapılmadığını söylediler. Daha Paramatik bile bakılmadığını ve 3 iş günü içerisinde açacaklarını söylediler. Mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini rica eder yardımlarınızı beklerim.

Etiketler :

ATM Hizmet Dışı-Arıza Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülsün G.
  07 Temmuz
  11:26

  Merhaba,

  konu ile ilgili müşteri hizmetleri birimlerinden tarafıma aranma sağlanmamış ve hala mağduriyetim devam etmektedir. Bir paramatik açıp parayı saymak bu kadar zor mu? Bu kadar uzun bir işlem mi?
  Garanti Bankasının yavaş işlemesi yüzünden parayı yatırdığım halde para halen kredi kart borcuma yatırılmamış olup açıkta beklemektedir. Ve her gün faiz, KKDF, bSW de tarafıma işlenmektedir. acil görüş ve yardımlarınızı beklemekteyim.
  teşekkürler...

 • 06 Temmuz
  17:05

  Müşterimiz Sn. Gülsün G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş