07 Mayıs 2013

Garanti Bankası Parama El Koydu!

Yeni işe başladığım iş yerinde maaş zamanı geldi bana soruldu Garantide hesabın var mı diye var dedim.Tamam hesap numaranı ver dediler verdim maaşım hesabıma yattı. Gececi olarak çalışıyorum geceleyin internet bankacılığı vasıtasıyla hesabımı kontrol ettim ve yatan miktar 309.20 TL idi.

Sabahleyin iş çıkışı bankaya gittim bu parayı çekmek için hesabımda 264.20 TL para kalmış.Hesap hareketlerine baktım 2012 yılı 2.yarıyıl hesap işletim ücreti adı altında 45 TL ye el konulmuş. Bu tarihe kadar bu hesap hiç kullanılmamış 1 kuruş para girip çıkmamış bu hesabın neyini nasıl işletiyorsunuz ? O kadar işlettiniz ve komisyon olarak 45 TL hesabımdan aldınız.

Mustafa 67 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 16 Mayıs 2013

    Garanti Bankası maaş hesabımdan kestiği hesap işletim ücreti adı altındaki 45 TL mi hala geri iade etmedi.Çalışmış olduğum şirket Garanti Bankasıyla çalışıyor ve kasada ben görevliyim tüm para işlemlerini Garanti Bankasının postundan yapmama karşın Garanti Bankasının buna cevabı 45 TL'me el koymak oldu.Bende bundan sonra diğer bankanın postundan işlem yapacağım.Belki akılları başlarına gelir.

  • Mustafa 13 Mayıs 2013

    Anlamadığım nokta ortak çalıştığı şirketlere bunu nasıl yapar Garanti Bankası ? İnsan bindiği dalı keser mi ? Benim çalıştığım Hotel Garanti Bankasıyla anlaşmalı olan bir şirket. Resepsiyonda çalışıyorum tüm misafirlerin ödemeleri kredi kartı ile alınıyor günlük binlerce TL para dönüyor ve Garanti Bankası baskı yapıyor ne olur bizim postumuzu kulllanın diye bizde kullanıyoruz. Ama bugünden sonra diğer bankanın postunu kullanacağım ve tüm ödemeleri oradan alacağım. Hesabımı işletmeye devam etsinler bende bu hesabı böyle işleteceğim

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön