Hakan Batuhan K. Teşekkür Mesajı

Thanks a lot.

Garanti Bankası Paracardımı Yollayın Artık Kaç Gün Oldu.

Hakan Batuhan K. |

Ay başında maaşımı çekmek için atm'ye gittim ve kartım çıkarken gözde sıkıştı, doğal olarak makine kartı yuttu. Kart çıkıp para geleceği için tedirgin oldum ve Alo Garanti'yi arayıp kartımı iptal ettirdim. Kendi teknik arızalarından dolayı yani kendi makinelerinden ki problemden dolayı bir de üstüne benden kart ücreti aldılar. Tabi o durumda el mecbur kabul ediyoruz.

20 gün olmuş hala daha yeni kartım gelecek .7.30-17.30 çalışıyorum şubeye gidemiyoruz. Alo Garanti de zaten bizim dilden anlamıyor. Maaş var para çekemiyoruz, parasız kaldık ve kredi kartından nakit çekiyoruz bir de üstüne 50 tl'ye 8 tl ücret ödüyorum. Allah'tan internetten kredi kartını ödeyebiliyoruz. Kredi kartı istesek 1 haftaya elimizde.

Etiketler :

ATM Kart Yutma Banka Kartı Teslim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan Batuhan K.
  13 Mart
  19:16

  Thanks a lot.

 • 22 Eylül
  17:01

  Müşterimiz Hakan Batuhan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş