17 Temmuz 2013

Garanti Bankası Paracard İçin 2 Defa Kart Ücreti Kesilmiş!

Geçen yıl bir firmada çalışıyordum. Maaşlarımız Garanti Bankası'na yatırılıyordu. Garanti Paracard adı verilen bu kart maaş kartıydı. Firmadan ayrıldım. Kart haliyle yine ayrılan personelde kalır. Bir süre sonra tarafıma bir hesaptan havale gelmiştir. Paramı yurt dışında olduğum için 1 ay sonra çekmek istemiştim ve bankada olanlar pek de hoşuma gitmemişti.

Hesabımdan haziran ve temmuz aylarında 2 defa kart ücreti kesilmiştir. Ben eğer paramın yatırıldığı gün gidip paramı çekseydim ve ardından kartımı kapattırsaydım benden bu ücreti alamayacaklardı ki herkesinde bildiği gibi bankamatik kartlarının size kredi kartları kadar extra fayda sağlamadığı da doğrudur. Paramın iadesini talep ediyorum.

Nesibe 47 Okunma

Cevaplar

  • Nesibe 13 Haziran 2015

    Merhabalar, konu ile ilgili olarak kesinti tarafıma iade edilmemiştir. İşlerinden ayrılan herkese, hangi bankadan maaş kartına sahip olurlarsa olsunlar, o hesabı kapatıp bir daha kullanmamalarını tavsiye ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön