21 Ocak 2015

Garanti Bankası Para Card Aidatı.

16 Ocak 2015 Cuma 61,81 TL hesap işletim ücreti tahsil edildi. Ben öğrenci olduğum halde bu kadar sıkışık durum da iken paranın kesilmesi çok kötü bir şey insanları mağdur etmekten başka hiçbir şey yapmıyorsunuz, her banka çektiği para öğrenciye tekrar geri verirken siz vermiyorsunuz. Kartımı iptal ettiriyorum.

Burak 192 Okunma

Cevaplar

  • Burak 07 Mayıs 2016

    Biraz geç oldu fakat bana bu konuyla ilgili ne geri bildirim yapıldı ne başka bir şey. Benim bildiğim hesab para yatırıldığı andan itibaren 24 sat içinde hesabımda ki parayı çekemezseniz ve müşterilerinizi mağdur durumda bırakamazsınız böyle bir aidat olsa bile elinde sonunda ödenir sizin yaptığınız yanlıştır ve şu an garanti hesaplarının hepsini iptal ettirdim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Burak B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön