09 Nisan 2013

Garanti Bankası Özel Hayat Sigortası!

Ben iskitler garanti bankasından 10. 000 TL. lik kredi çektim. İlk kredi çektiğimde de toplam 263, 39 tl. tutarında masraf ödedim. Ben ikinci kez yapılan özel hayat sigortasından şikayetçiyim iskitler garanti şubesini aradım bana kredi çekerken bunun bilgisinin verilmediğini tüm masrafımın ödemiş olduğum 263, 39 tl para olduğunu söylemişlerdi.

Bu sigortanın kredim bitene kadar yenileneceğini söylediler ben bana yapılan ve verilen eksik bilgiden şikayetçiyim 10, 000 tl lik paranın ne sigortası olur bu kadar anlamadım. ayrıca banka bana güvenmiyorsa kendi sigortasını kendi yaptırsın.

Serkan 52 Okunma

Cevaplar

  • Serkan10 Nisan 2013

    ben yenilenmesini istemiyorum siz kendinizi garanti altına almak için beni kendi kendime sigortalattırıyorsunuz.Madem kendinizi garanti altına almak istiyorsunuz sigorta ücretini kendiniz ödeyin. Eğer hala almakta ısrarcıysanız kartlarım ve hesaplarım dahil hepsini iptal edin.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön