17 Nisan 2013

Garanti Bankası Otomatik Ödememin İptali!

0324 326 ****nolu ev telefonum ve bu telefona bağlı adsl faturalarım için Garanti bankası pozcu şubesine talimat verdim. Türk telekom faturamın 3 ay boyunca ödenmemiş olduğunu anladığımda talimatımı iptal ettirdim. Ama daha sonra başka bankaya otomatik ödeme talimatı vermek istediğimde halen Garanti bankasında talimatlı olduğu görünüyor. Bankaya yaptığım müracaatta talimat yok deniyor.

Telekom dan aldığım belgede Garanti bankası otomatik ödeme talimatı aktif ibaresi var. Pozcu şubesine tekrar yaptığım müracaatta sonuç alamadım. Otomatik ödeme talimatımın iptalinin gerçekleşmesini istiyorum ama bu sorunu çözemediler. Çözüm üretmeye yönelik politikası yok mu Garanti bankasının?

Fatma 108 Okunma

Cevaplar

  • Fatma19 Mayıs 2013

    garanti bankası yetkililerinin şahsıma attığı mailde bankada talimatlı böyle bir otomatik ödeme olmadığı beyan edildi...Daha önce benim Gmk garanti bankası şubesine şahsen yaptığım muracaatta da aynı şey beyan edildi...Ama Türk telekomda otomatik ödeme talimatım garanti bankasında aktif görünüyordu.Telekom personeli Yasemin Özcan hanımefendi, kişisel insiyatifi ile ''Tanıdığı) garanti bankası personeli aracılığıyla iptal etti sağolsun..Peki, banka genel merkezden bile çözülemeyip, kurumunuzla görüşün denilen iptal işlemi, tanıdık vasıtasıyla nasıl çözüldü..ya o tanıdık olmasaydı?

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön