26 Nisan 2014

Garanti Bankası Otomatik Ödemeden Doğal Gaz Ödemesi Gerçekleştirmiyor.

Eşimle birlikte Garanti Bankasına otomatik ödeme talimatı verdik. Fakat ilk günden beri doğal gaz ödemelerimiz bankanız tarafından gerçekleştirilmiyor. Her ay müşteri hizmetlerini arıyor, şubeye giderek otomatik ödeme talimatını güncelliyoruz. Fakat sorunumuz hala çözümlenmiş değil. 10.04.2014 son ödeme tarihli doğal gaz faturamız ödenmemiş ve bu yüzden bugün bize gaz kesme ihbarnamesi geldi.

Biz bunu elden yatıracak olsaydık size güvenip talimat vermezdik. Yok bu talimat otomatik ise bu neyin çelişkisi? Ayrıca müşteri hizmetlerinizi aradığımda anne kızlık soyadımı kabul etmedi. Soyadını doğru verdiğim halde bu yanlışlık nereden kaynaklanıyor bilmiyorum.

Özge 136 Okunma

Cevaplar

  • Özge02 Mayıs 2014

    444 0 338 den aldığım bilgiye göre yapılan araştırmalar 1 hafta kadar sürüyormuş. Bugün bu süre doldu. Bugün 444 0 338 aradım fakat hesap eşimin adına olduğu için benimle bilgi paylaşımı yapılmadı. Eşim de banka tarafından aranmadı zaten.

  • Özge02 Mayıs 2014

    şikayetim üzerine detaylı bir araştırma sözü veren bankadan hala ses seda yok...

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Nisan 2014

    Müşterimiz Özge G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön