02 Nisan 2013

Garanti Bankası Otomatik Ödemede Ekim Ayını Atladı!

Antalya'daki garanti hesabımdan İstanbul'daki garanti hesabıma her ay düzenli olarak okul taksiti otomatik ödeme talimatı vermeme rağmen garanti bankası; eylül kasım, aralık, ocak ,şubat, mart (nisan henüz gelmedi) bu ayları tahsil edip aradaki ekim ayını atlayan banka (bu arada ekim ayında da hesapta para olmasına rağmen) daha sonra tarafıma şu şekilde mail atıyor.

Dosyanız alacak takip birimine sevk edilmiştir diye de mail atıyor. ilgili banka yetkilileri ile görüştüğümde de doğru dürüst cevap verecek ve problemimi çözecek kimse bulunmuyor. o ona aktarıyor, o ona aktarıyor ortada sonuç yok. Derdimi anlatacak kimse bulamayınca bunu sizlerle paylaşıyorum.

Altan 56 Okunma

Cevaplar

  • Altan03 Nisan 2013

    Sayenizde, ilgisiz Garanti Bankası çalışanlar ordusu en azından geri döndüler.Ancak telefonda kendisini tanıtmayı beceremeyen müşteri ilişkisi yetkilisi ile iletişim kuramadık. Garanti Bankası personelinin ciddi bir şekilde eğitime ihtiyaç duyduğunu düşünüyorum.Müşteri iletişimi konusunda, iletişim kuramayan bu kadar insanı bir araya getirmeyi nasıl başarıyorlar? Bunun da bir başarı olduğunu düşünüyorum. Kendini tanıtamayan ve iletişim kuramayan birini müşteri hizmetleri departmanında nasıl çalıştırdıklarını hayretler içerisinde Garanti Bankasının üst yönetimine soruyorum. Bugün birçok kişinin eleştirdiği kamu kurum ve kuruluşları, bu kurumdaki insanlardan çok daha özverili ve kurumuna bağlı çalışıyor. Bundan sonra bu kurum ile ilgili tüm şikayetlerimi beni dinleyen şikayetvar.com la paylaşacağım iyi ki varsınız.

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön