14 Şubat 2013

Garanti Bankası Otomatik Ödeme Talimatlı Faturalar Ödenmedi!

Yıllardır Garanti Bankası ile çalışıyorum tüm faturalarım otomatik ödeme ile ödenmekte, bu hizmetlerinin düzeninden o derecede memnundum ki tüm çevremi bu yönde teşvik ettim. Kasım 2012 de taşınmam nedeniyle yeni adresime ait faturalar için de Osmaniye ve Bakırköy Garanti Bankası şubelerine giderek otomatik ödeme talimatı verdim.

Yıllardır kullandığım bir servis olduğundan içim de rahattı. Aradan geçen zaman sonrası gelen faturalara göz attığımda,hesapta param olmasına rağmen hiçbir ödeme yapılmadığını,tüm faturalarımdaki gecikme faizleriyle fark ettim. Bakırköy Şubelerinde Müşteri Hizmeti temsilcileri ile görüşmek resmen imkansız. Saatlerce beklememe rağmen sıra ilerlemediğinden konuyu çözemedim.

Seren 53 Okunma

Cevaplar

  • Seren27 Temmuz 2013

    umurlarında değil(iz)m anladım.müşteri sadakati için her firma uğraşırken ,siz canınız isterse diyorsunuz ve varolanları harcıyorsunuz.Canım istemiyor.Bende de marka bağlılığı yok artık.

  • Seren27 Temmuz 2013

    Sanırım artık müşteriye doymuşlar ve umurlarında bile değiliz maalesef.Yaygın olmaları dışında hiçbir artısı yok,eksisi ise bol.kart ve hesap işletim ücretleri gibi.iyisini bulsam dakika tereddüt etmem,ama araştırıyorum.Yakında bırakacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön