10 Mayıs 2013

Garanti Bankası Otomatik Ödeme Talimatlarına Rağmen İşletim Ücreti!

Banka hesabına bağlı iki adet otomatik ödeme talimatım olmasına rağmen hesap işletim ücreti kesilmiştir. gerekçe olarak da su idaresinden kendilerine bir fatura yansıtılmadığı belirtilmiştir. su idaresinden kesilen faturaların hepsi elimde mevcuttur. hem faturayı ödemeyip sizi mağdur bırakıyorlar hemde hesap işletim ücreti kesiyorlar. kredi kartımı ve banka ile olan bütün ilişkimi iptal ettim.

Özcan 61 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

  • Özcan 10 Mayıs 2013

    firma vermiş olduğum su faturası otomatik ödemesinin kendilerine fethiye su tarafından belirtilmediğini söylemiş, bu nedenle hesap işletim ücreti aldıklarını belirtmiştir. ancak fethiye su'nun kesmiş olduğu bütün faturalar elimdedir ve fethiye su ile görüşmelerimde "bütün faturalarınızı biz kestik bankanız ödemeyi gerçekleştirmemiştir" demektedir. fethiye su ya inanmaktayım zira kesmiş olduğu su faturaları elimdedir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön