Garanti Bankası Otomatik Ödeme Talimatındaki Faturam Ödenmedi!

Gamze A. |

Garanti Bankası'na otomatik ödeme talimatı verdiğim elektrik faturam hesabımda para olmasına rağmen ödenmedi. Herhangi bir uyarı, bilgilendirme yapılmadı. Fatura tarihinden önce girdiğimde sistemde açık seçik, borç tutarı son ödeme tarihini gösterirken, tesadüfen bu durumu öğrenerek aradığımda çağrı merkezi faturanın sisteme yansımadığını iddia ediyor.

Etiketler :

Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gamze A.
  13 Mayıs
  15:02

  30 Nisan\'da yazdığım şikayetime 13 Mayıs\'ta verdiğiniz saçma email cevabınıza yorum bile yapasım yok ama insanlar bilsin istiyorum!
  Bilinçsizce attığınız emailden ötürü hiç şaşırmadım tam garantiye yakıştı.
  Benim otomatik ödeme talimatım kredi kartı değilse banka hesabından şeklindedir. Bunu ve 24 Nisan (yani fatura son ödeme günü) hesabımda para olduğunu her şekilde ispat edebilirim. Artı velevki hesabımda para yok neden bir uyarı smsi almıyorum? Gereksiz her şey için SMS atıp aramayı bilirsiniz, en hassas olmanız gereken noktada hassasiyet göstermiyor bir de üste çıkmaya çalışıyorsunuz. Öyle biz sizin komşunuzuz, yok başka arzunuz var mı diye reklam yapmakla olmuyor bu işler. Hizmet kelime anlamında size ne ifade ediyor anlamak mümkün değil. Bana sorarsanız siz hizmetten, milleti parasını bankamıza sokalım da sonra hizmet etmesek de olur gibi bir mana çıkarmışsınız. yazık! Bana çözüm üretmediğiniz saçma sapan maillerinizi almak istemiyorum. Bundan sonra gördüğüm, tanıdığım herkesi Garanti Bankası\'ndaki hesaplarını kapatmaları için çalışacağım.

 • 30 Nisan
  14:51

  Müşterimiz Gamze A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş