10 Temmuz 2014

Garanti Bankası Otomatik Ödeme Talimatına Rağmen Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Garanti Bankası müşterisiyim. Hesabımda 2 adet ödeme talimatı olmasına rağmen hesap işletim ücreti kesildi. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu ilettiğimde TTNET ödeme emrinin 1 aylık olduğunu ifade ettiler. Eski aboneliğimi kapatıp yeni TTNET numarası aldığımdan dolayı eski numaraya ait olan talimatı iptal edip ardı sıra yenisini ödeme talimatı verdiğimi söyledim. Eskisinin sistemi bağlamadığını ifade edip para iadesi yapılmayacağını söylediler. Zaten hukuksuz bir işlemi yapmamak için istenilen şartları yerine getirmiş olsak dahi ele avuca sığmıyacak bahanelerle sorgusuz sualsiz bu ücreti almaları gerçekten şaşırtıcı. Bu mağduriyetimin ivedi bir şekilde giderilmesini rica ediyorum.

İsmail 218 Okunma

Cevaplar

  • İsmail14 Ağustos 2014

    Müşteri hizmetleri bu konuyla ilgili 1 aydan fazla süre içerisinde iletişime geçmediği gibi bizatihi kendim tekrar iletişime geçmeme rağmen yine sonuç değişmedi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Müşterimiz İsmail Hakkı G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön