05 Şubat 2014

Garanti Bankası Otomatik Ödeme Talimatım Faturamı Ödemiyor!

Garanti Bankasından vermiş olduğum doğalgaz ödeme talimatı olmasına rağmen 1 ocak tarihinde bankanın tatil olduğu gerekçesi ile ödeme talimatının son günü olan faturam hesabımda yeterli para olmasına rağmen ödenmemiş olup doğalgazım kış gününde kesilmiştir.

Banka ile yaptığım telefon görüşmelerinde farklı insanlardan konu ile farklı yorumlar alıp sonuca ulaşamadım. Bankanın sorumsuzluğu sebebiyle doğalgazım kesildi. Açma kapama ücreti ve gecikme zammı ve soğuk havada yorulmam gibi maddi ve manevi hasara uğradım.

Tarafınızca konunun değerlendirilip bu bankanın konu ile ilgili zararımı giderip hatalarının ilgili mercilere iletilmesini rica ederim.

Ezgi 55 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Ezgi Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön