12 Eylül 2015

Garanti Bankası Otomatik Ödeme Talimatı İptali.

Garanti Bankası'nın bonus kartını kullanıyordum. Elektrik faturası içinde aynı karta otomatik ödeme talimatı vermiştim. 2 ay kadar önce kartı iptal ettirdim. Ama banka otomatik ödeme talimatını iptal etmemiş. Çalıştığım bankaya talimat veremiyorum, başka bankaya tanımlı diyor, müşteri hizmetlerini aradım ama iptal etmiyorlar ısrarla.

Müşterisi olmadığınız bir bankada talimat olur mu Böyle bir işletme anlayışı olabilir mi? Bulaştığıma bin pişmanım. Daha Garanti Bankası'nın önünden bile geçmem.

Sezen 92 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn. Sezen A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön