17 Ağustos 2015

Garanti Bankası Otomatik Ödeme İle İlgili Yaşanan Sorun.

Otomatik ödeme talimatınız varsa dikkatli okuyun
başka bankalar müşteri çekmek için bonus veriyor, garanti nakit çekme faiziyle müşterilerini yoluyor
herkes etrafına yaysın, sosyal paylaşım sitelerinde yayınlayın
hakkınızı size kimse vermez. Sizler kendiniz arayacaksınız
buyurun son durumla ilgili banka notuna
tüm otomatik fatura ödeme talimatları 31 Ağustos 2015 tarihine kadar ücretsizdir.

Bu tarihten itibaren kredi kartı ile gerçekleşecek elektrik, su, doğalgaz ve belli telekomünikasyon kurumlarına ait otomatik fatura ödemelerinize ödemenin gerçekleştiği tarihten itibaren akdi faiz oranına kadar faiz işletilecektir. Diğer kurum ödemeleri için ücret ve komisyonlarda bir değişiklik olmamıştır.

Cumhur 789 Okunma

Cevaplar

 • Cumhur 15 Ekim 2015

  Garantibankası hemen hemen hiçbir konuda şikayetvar sitesindeki şikayetlere uygun cevap vermiyor. Bir kalıp belirlemişler papağan gibi aynı şeyi tekrarlayıp duruyorlar. Şikayetleri çözüpte matbu cevabı verseler ona da razıyız. Daha kimseyi aramadan kandırmaca yazıyı yapıştırıp konuyu kapatmaya çalışıyorlar. Ben bu bankadan kesinlikle memnun değilim, en kısa zamanda bütün ilişkimi keseceğim. Her türlü sömürü bunlarda. Allah kimseyi bu bankayla çalışmak zorunda bırakmasın.

 • Cumhur 20 Ağustos 2015

  Banka müşteri temsilcisi arayarak mayıs ayından beri bu uygulamanın devam ettiğini söyledi, bütün müşterileri uyarıyorum, e-posta adresinize gelen ekstrelerde yazan bilgi notlarını mutlaka okuyun, birkaç satırlık yazıyla size duyuru yapmış gözüküyorlar. Allah böyle karaktersiz bankalardan müşterileri korusun.

 • Cumhur 17 Ağustos 2015

  Bu cevap değildirki, her şikayete aynı şeyler yazılıyor, bu düpedüz müşterileri, tüketicileri, bu siteyi takip edenleri ve site yönetimini kandırmacadır. neredeyse hiçbir şikayete doğru düzgün cevap verilmemiş ve müşteri memnuniyeti sağlanmamıştır. Ama buradaki cevap yüzdelerine bakınca tüm şikayetlere işlem yapılıp cevaplanmış gibi gözüküyor. Adamlar her türlü her yerden kandırıyorlar.

 • Garanti Bankası Temsilcisi17 Ağustos 2015

  Müşterimiz Sn. Cumhur Kamil A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön