19 Mart 2015

Garanti Bankası Otomatik Ödeme!

Bankanıza talimat vermiş olduğum elektrik faturası son ödeme tarihi 02/03/2015 'de vadesiz hesabımda para olmasına rağmen, hesabımdan çekilmemiştir. Elektrik faturası ödenmediğinden dolayı, bugün yeni elektrik fatura ve kesme ihbarnamesi gelmiştir.

Sizin hatanızdan dolayı mağdur durma düştüm.
Hesap kesim ücreti almayı biliyorsunuz. Daha önceden 12/01/2015 tarihinde hesabımdan 63,50 TL hesap kesim ücreti kesmiştiniz. Otomatik fatura ödeme talimat olduğu halde elektrik faturam yatmıyor. En kısa zamanda bu problemin düzeltilerek, tarafına bilgilendirilmesini istiyorum.

Gökmen 324 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Gökmen T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön