09 Temmuz 2014

Garanti Bankası Otomatik Fatura Ödeme Kampanyasında Yanılttı.

Her yeni otomatik fatura ödeme talimatına 10 tl bonus kampanyasına katıldım. 5 adet yeni otomatik fatura ödeme talimatı verdim ancak bu faturalarım daha önce manuel ödemelerimde kayıtlı olduğu için kampanyadan yararlanamadım.

Kampanya detaylarında bu şekilde bir açıklama bulunmuyor. Kampanya gereği yeni tanımlanan otomatik ödemeli faturalara bonus verilmesi gerekiyor . Benim vermiş olduğum tüm faturalar daha önce hiç otomatik ödeme talimatı ile ödenmemiştir ve daha önce hiçbirine otomatik ödeme talimatı verilmemiştir.

İrfan 323 Okunma

Cevaplar

  • İrfan 12 Temmuz 2014

    herkese yazmış oldukları klasik yazıyı cevap olarak yazmışlar hiçbir çözüm girişimi bir arama dahi yok

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Temmuz 2014

    Müşterimiz İrfan Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön