Garanti Bankası Opet Bonus Sorunu!

Mehmet N. |

Bonus Card 1 Temmuz – 15 Ağustos 2016 tarihleri arası 100 TL'lik benzin kampanyasında 2 defa 100 TL benzin almış olmama rağmen, 19 Ağustos tarihi ile bonus kartıma 20 TL'değerindeki bonus yüklenmemiş, 28 Ağustos'a kadar kullanılmayan bonusları geri alınacak diye yazıyor kampanyada, bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet N.
  23 Ağustos
  09:16

  5 gün önce 19 Ağustos tarihinde bankaya şikayet kaydı oluşturdum. Konuştuğum kişi 2 defa benzin alışverişi yaptığımın sistemde göründüğünü söyledi. Alışveriş yaptığım Sizin kayıtlarınızda da mevcut, sizde görüyorsunuz. Buna rağmen 5 gündür herhangi bir girişim bir düzeltme yok. Şikayetvar üzerinden otomatik olarak yolladığınız bu mesajın bana hiçbir yararı yok. Kampanya yaptınız, müşteriye alışveriş yaptırdınız, ama iş söz verdiğiniz bonusu vermeye gelince müşteriyi uğraştırıp duruyorsunuz.

 • 22 Ağustos
  11:54

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş