01 Şubat 2016

Garanti Bankası Operatör Değişikliği ve Bloke Kaldıramama!

Daha önce Turkcell'de iken hatlarımızı Avea'ya taşıdığımız için internet bankacılığı yaptığımız tüm bankalar bloke koydu. Tüm bankalardan ya telefonla ya da internet üzerinden blokeleri kaldırdığımız halde Garanti Bankası'ndan hala blokeyi hiçbir şekilde kaldıramadık.

Şubeyi arıyoruz Alo Garanti'yi arayın diyorlar, arıyoruz bu sefer tam bir çözümsüzlükle karşı karşıya olduğumuzu gördük. En son haklı müşteri temsilcisi ile nihayet canlı birisi ile görüşme yaptık ama o da bir çözüm bulamadı.

Mehmet 154 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Şubat 2016

    Müşterimiz Mehmet Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön