10 Haziran 2015

Garanti Bankası Önce 700 TL'yi Sonra Üyelik Bedeli Kes!

Daha önce Garanti Emeklilikle uzun "anlaşamamazlıklar" süreci sonunda 700 TL civarı kesinti yapılan bir müşterisine hala nereden kessem kafasında bir yaklaşımla imajını yerle bir eden bir firmadan söz ediyoruz.

Zaten bu yüklü kesinti üzerine firma ile ilişkili hesaplarımı yüklü ödemelerle kapatmaya çalışırken bir de yıllık üyelik ücreti 75 TL kesip, arayıp iptalini istediğimde kabul etmeyip, daha üst yetkili biriyle görüşmek istediğimde benim yetkili diyen çağrı merkezine sahip bu firmadan yine yeniden, hiç şaşırmadan şikayetçiyim!

Mehmet 175 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Mehmet K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön