27 Ocak 2014

Garanti Bankası Onaysız Hesap Açtı.

Garanti Bankası'nın Çankaya şubesinde açtığım kasaya istinaden Kavaklıdere şubesinde adıma hesap açıldığını tesadüfen öğrendim. Çankaya şube hesabı gidip kapatabileceğimi söyledi, Kavaklıdere şube ise kapatamayacaklarını. Konu ile ilgili günler önce şikayetim var uygulamasından iletişim formunu Garanti Bankası'na ilettim. Hiçbir cevap alamadım. Şube çalışanlarının onaysız yaptıkları işlemler ve yanlış bilgilendirmeleri sebebiyle hala çözüme ulaşabilmiş değilim.

Ozge 66 Okunma

Cevaplar

  • Ozge 31 Ocak 2014

    Hala sorunum çözümlenmiş değil. Garanti Bankası hala benimle iletişime geçip sorunumu çözüme ulaştırmadı.

  • Ozge 28 Ocak 2014

    Ürün ve hizmetleriniz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerimi www.garanti.com.tr adresinizden ilettim. Ne yazık ki herhangi bir dönüş alamadım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Özge G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön