Garanti Bankası Onaylamadığım Halde Kartımı Değiştirmiş!

Defne Öcal K. |

Garanti Bankası müşteri hizmetleri telefon la arayarak hiç müsait olmadığım bir zaman diliminde aşırı ısrarcı bir şekilde kredi kartımın yenisi ile değiştirmek istedi. Onaylamadığım halde kartımın yenisi ile değiştirildiğine ilişkin mesaj geldi. Onaylamadığım için önemsemedim ve daha sonra kartımı market alışverişinde kullanmak istediğimde; kasaların önünde geçersiz olduğunu öğrendim.

ATM'den kontrol etmek istediğimde kartım bloke edildi. Güvenle ,memnuniyetle senelerdir kullandığım bankanın beni böyle mağdur etmesi oldukça can sıkıcı. Üstelik banka kayıtlarında ki adresim benim şu an ikamet etmediğim başka bir şehirdeki adres. Her şeyi online yapan bankam hatasını düzeltmek için beni şubesine bekliyor .

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  12:08

  Müşterimiz Sn. Defne Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.
  T. Garanti Bankası A.Ş