Garanti Bankası Olur Alınmadan Kredili İşlem Yapılması.

Ercan D. |

Garanti Bankası bundan 7-8 ay önce beni aradı ve yatırım danışmanı benimle beraber çalışmak istediklerini söyledi ben de olabilir dedim ama ben kendim zaten yapıyorum dedim olsun biz de yardımcı olalım vs. dediler. 3-4 işlem yaptılar kafa kafaya denk gitti yani komisyon oranına işlem yapıldı. Neyse bir gün yine aradı beni benim 16.000 TL normal nakit param vardı ve halkb ta 16 TL idi. Bana hızlıca konuşarak 10.000 lot halkb alıyorum E. bey dedi bende tamam dedim telefonu kapadık sonra ben dedim ki nasıl olur 10.000 lot alır benim param 16.000 TL. 1 saat içerisinde halkb 15'e düştü. Aradım garantiyi çocukla görüştüm dedim ki bir yanlışlık yok dimi 1000 lot aldık hayır dedi kredi kullandık.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ercan D.
  12 Nisan
  15:26

  Konu ile ilgili mağduriyetim giderilmedi. İlgilenmedi kimse.

 • Ercan D.
  19 Eylül
  20:39

  Kesinlikle kimse garanti yatırımdan işlem yapmasın. Ben yandım siz yanmayın.

 • Ercan D.
  11 Eylül
  15:47

  Merhaba, ben daha önce garanti yatırıma yazdım fakat 2 ayda zor döndüler ve kendilerini haklı çıkardılar. Halbuki ses kayıtlarını incelerseniz zaten benim okeyim alınmadan beni kredili bağladıklarını göreceksiniz. SPK ya da başvurdum. Sizden de bilgi bekliyorum. Teşekkürler.

 • 11 Eylül
  15:29

  Müşterimiz Ercan D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş