12 Mayıs 2015

Garanti Bankası Olmayan Hizmete Ne Aidatı?

Garanti Bankası kredi kartımdan aidat kesiyor yıllık. Daha kartı adresime gönderemiyorsun, ne aidatı? Para card ve kredi kartım çalındı, talimat verdim. Para kartım geldi, kredi kartı yok, aradım şubede dediler. Kontrol eder misiniz, ben bankanızla sürekli problem yaşıyorum, beni boş boş götürtmeyin oraya kadar dedim. Gidebilirsiniz şubede dediler, tabi ki de değil, hatta basılmamış bile, talimatı vereli de 10 günü geçti. Bu ay bir baktım aidat. Benim bu bankayla bir sorunsuz, sinirsiz işlemim olmadı, bir gün telefonda kamera nerede el sallayayım bitsin bu işkence bile dedim, sanırım yine garantiydi! Ne aidatı, ayıp ya. Önce bir hizmet verin, ayıp!

Duygu 180 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Duygu C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

  • Duygu 12 Mayıs 2015

    Bu arada şikayet hattını da aradım, arayıp şikayet ediyormuşsunuz. Konuyla alakalı kimse size dönmüyormuş. Yani şikayet ediyorsunuz ama yine bankaya, size dönülmüyor. Yani sonuç kuş, bir şablon mail bile dönmüyor size.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön