03 Şubat 2014

Garanti Bankası Olmayan HGS Geçişi İçin Ücret Kesmiş.

06.01.2013 tarihinde yapmadığım bir geçiş için HGS işlemi için ücret kesilmiştir ve en kötüsü de ne şubeden nede haklı müşteri departmanından birisiyle görüşemedim. Telefonda dakikalarca beklememe rağmen Garanti Bankası'nda bir muhataba ulaşılamamaktayım.

Aydin 87 Okunma

Cevaplar

  • Aydin 07 Şubat 2014

    Karşımda herhangi bir muhatap bulamadığımdan dolayı çözüm süreci diye bir süreç yok. Bu sorunu kredi çekmek isterken, internet bankacılığında olduğu gibi şimdide yaşamaktayım.

  • Aydin 05 Şubat 2014

    Ben böyle bir bankacılık anlayışı görmedim. Yine kapı duvar ne arayan var ne soran ve yine kimseye ulaşılamamakta. Kredi kartımı kapattım, bu işimi de çözdükten sonra bu bankayla işim olmaz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Aydın E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön