07 Haziran 2014

Garanti Bankası Olmayan Borcun Otomatik Ödemesi!

Garanti Bankası'nın bonus kartına tanımlı otomatik ödemeli Avea GS hattımı kapattırıp son faturasını son kullanma tarihini epey geciktirerek 13.05.2014 tarihinde ödememe rağmen 02.06.2014 tarihinde kredi kartımdan ödeme talimatı adı altında 25.25 tl tutar harcaması görünmektedir.

GSM operatörü ile konu hakkında görüştüğümde en son faturamın daha önce zaten ödenmiş olduğunu 25.25 tl gibi bir borcumun bulunmadığını söylediler. Garanti Bankası işlem ile ilgili detay vermiyor, dekont göndermiyor.

Benden alınan bu 25.25 tl hangi GSM operatörünün hangi numaralı hattına ait ve son ödeme tarihi ne? Otomatik ödeme talimatı verdik diye hattımızı kapattırsak bile otomatik paramı alacaksınız bizden?

Kadir 453 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Haziran 2014

    Müşterimiz Kadir K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön